Loading...

Usługi SEO

Usługi SEO – pozycjonowania

usługi seoObecnie widoczność w Internecie jest podstawą dla wielu przedsiębiorców. Co należy zrobić, by za pomocą strony www zyskać nowych klientów? Poza atrakcyjnością wizualną oraz funkcjonalnością istnieje istotne pojęcie „pozycja w wyszukiwarkach”. Wyszukiwarki generują około 80% ruchu.
Jak wiadomo pozycjonowanie to najskuteczniejsza metoda promocji stron – podniesienia pozycji w wyszukiwarkach internetowych.
Pozycjonowanie (SEO), to szereg działań, które mają na celu doprowadzenie strony na wysokie pozycje w wyszukiwarce. Google wciąż zmienia algorytmy, dlatego też sposoby naszego działania muszą być cały czas optymalizowane.

Nie powierzaj pozycjonowania swoich stron internetowych pseudo – pozycjonerom!
Po pierwsze, może nie być efektów. Po drugie, efekt może być fatalny. W przypadku np. stosowania nielegalnych lub nieuznawanych praktyk, Google może wrzucić Twoją stronę do tzw. sandboxa. To w praktyce oznacza drastyczne obniżenie pozycji w wyszukiwarkach bądź całkowite usunięcie jej z indeksu.

Dlaczego my?
– Brak długoterminowych umów! Jesteśmy pewni swoich umiejętności i mamy świadomość, że współpraca z nami będzie opłacalna, dlatego wiązanie Państwa długoterminowymi umowami jest zbędne. Proponujemy umowę na czas nieokreślony.
– Bezpłatna wycena usługi pozycjonowania.
– Pozycjonujemy bezpiecznie, nie stosujemy działań niezgodnych z regulaminem wyszukiwarek.
– Profesjonalne podejście do każdego projektu.
– Skutecznie walczymy o jak najlepsze pozycje i jak największy ruch na stronach naszych klientów.
– Optymalizujemy stronę na najwyższym poziomie i pomagamy w przystosowaniu jej do rygorystycznych wymagań wyszukiwarek internetowych.
– Właściwie dobrane słowa kluczowe. Wybranie najbardziej efektywnych fraz to podstawa pozycjonowania.

Korzyści płynące z pozycjonowania strony internetowej:
– Zwiększenie ruchu na stronie ze względu na znacznie wyższe pozycje.
– Stały i nieprzerwany wzrost sprzedaży.
– Rozpoznawalność marki i prestiż. Wysokie pozycje na wybrane słowa kluczowe to prestiż – niewiele firm udaje się dotrzeć do TOP3. Wysokie pozycje na istotne frazy związane z branżą sprawiają, że rośnie rozpoznawalność marki.
– Zysk. Większy ruch oznacza wzrost sprzedaży, a to oznacza większy zysk.
Należy pamiętać, iż pozycjonowanie to proces długotrwały i najlepsze rezultaty widoczne będą dopiero po dłuższym czasie.
Wiele firm, które zajmują się pozycjonowaniem stron kusi swoich klientów chwytliwymi hasłami np. szybki efekt pozycjonowania, dajemy gwarancję TOP10 itp. Dobry pozycjoner nigdy nie da gwarancji. Może tylko zagwarantować sumienne dążenie do celu. Nie może dać gwarancji, gdyż Google cały czas modyfikuje algorytmy i nie można przewidzieć działań konkurencji.