Loading...

Wykonywanie i projektowanie stron www

Wykonywanie i projektowanie stron www

projektowanie stron wwwTworzymy indywidualne projekty zgodne z Państwa oczekiwaniami. Istotnym punktem w naszych działaniach jest kontakt z klientem, czyli poznanie preferencji związanych z realizowanym projektem e-usługi. Kilkuletnie doświadczenie oraz znajomość rynku umożliwia nam wykonanie nowoczesnych, funkcjonalnych stron WWW oraz serwisów internetowych.

Zalety stron www oraz serwisów internetowych przez nas wykonach!
Responsywność strony. Strona responsywna to taka, która dostosowuje się do wszystkich urządzeń, na których jest wyświetlana i jest czytelna. Oczywiście jest szybka w działaniu i przyjazna dla użytkowników.
Możliwość samodzielnej edycji. System CMS pozwala na samodzielne zarządzanie stroną i jej rozbudową. Możesz sam dokonać zmian na stronie, tj. dodawać nowe treści, aktualności, galerie zdjęć i filmy.
Dostarczenie licencjonowanych zdjęć do projektu strony, jeśli nie otrzymamy od Państwa.
Galerie do każdego z produktów – dowolna liczba zdjęć.
Nieskomplikowane zarządzanie produktami i kategoriami produktów.
Brak ograniczeń dodawania produktów, kategorii i producentów.
Integracja z wieloma systemami płatniczymi.
Na życzenie klienta założenie i konfiguracja konta Google Analytics. Narzędzie umożliwiające analizę strony np. ilość użytkowników.
Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i traktujemy je bardzo poważnie. Wybieramy z najnowszych technologii i trendów to, co najlepsze i używamy w naszych projektach. Jesteśmy elastyczni, zarówno w kwestiach technicznych, jak i finansowych.