Blogi dla Firm

Usługi prowadzenia Blogu firmowego

Posiadasz sklep internetowy, firmę usługową albo oferujesz produkty, z którymi masz problem dotrzeć do klienta?  Zapewne już wiesz, że sama strona internetowa nie wystarczy, by uzyskać odpowiednie miejsce w wyszukiwarce Google. Potrzebujesz bloga, który pozyska wartościowe linki, opisze ciekawie Twoje usługi i zaprosi na Twoją stronę. Prowadzenie takiego bloga bywa uciążliwe dla małej firmy, bo koszt zatrudnienia kogoś od jego prowadzenia bywa zbyt wysoki, a do tego dochodzą koszty hostingu i pozycjonowania. Bywa to nie do udźwignięcia dla małych firm i właśnie po to jesteśmy my.

Znajdziemy dla Ciebie odpowiednią domenę lub skorzystamy z Twojej, jeżeli taką posiadasz. Udostępnimy hosting, stworzymy bloga na platformie WordPress oraz poprowadzimy go za Ciebie pisząc i dodając artykuły na podstawie otrzymanych od Ciebie informacji. To wszystko za stały miesięczny abonament, który nie obciąży zbytnio Twojego budżetu.

Blog firmowy to skuteczne narzędzie, które umożliwi Ci zbudowanie pozytywnego wizerunku i wzmocni pozycję Twojej firmy, czy też markę w Internecie.  Dzięki dobrze prowadzonemu blogowi przyciągniesz do firmy więcej Klientów, poprawisz pozycję Firmy w wyszukiwarkach  i rozpoznawalność Twojej firmy, marki. Blog, by stał się skutecznym narzędziem marketingowym musi być systematycznie aktualizowany, co oferujemy w ramach współpracy. Prowadząc blog zapewnimy wysokiej  jakości treści takie, jak: poradniki, testy produktów, ciekawostki, artykuły tematyczne, itp. Liczbę gwarantowanych aktualizacji miesięcznych uzgadniamy indywidualnie wg. potrzeb klienta. Nie wiążemy klienta długotrwałą umową.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a napisz do nas na e-mail info@brainhome.pl lub skorzystaj z naszego formularza kontaktowego na stronie głównej, a w krótkim czasie prześlemy Ci ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.