Wykonywanie stron internetowych

wykonywanie aplikacji mobilnych

Projektowanie stron internetowych

WordPress, to najbardziej popularna platforma blogowa, jednak poprzez swoją elastyczność służy nie tylko do budowy blogów i prostych stron www. Może być użyty do bardzo zaawansowanych projektów.
Platforma podoła praktycznie każdemu wyzwaniu, dlatego też około 30% wszystkich stron w Polsce jest oparta właśnie na WordPress. Poczynając od blogów hobbistycznych, a kończąc na portalach informacyjnych i sklepach internetowych. Prostota obsługi WordPress-a umożliwia już po krótkim szkoleniu aktualizowanie własnej strony o nowe informacje, produkty itp.

Oferujemy szeroki zakres usług w budowie/projektowaniu stron www opartych na CMS WordPress. Dodatkowo naszym atutem jest rozległa wiedza dotycząca SEO więc zamawiając stronę w naszej firmie gwarantujemy, że będzie ona już na wstępie zgodna z wytycznymi Google. Strona prawidłowo zoptymalizowania zmniejsza znacząco koszty dalszego pozycjonowania.
Oferujemy dobrą współprace i atrakcyjne ceny.

UNA

Wykonujemy portale społecznościowe oparte na oprogramowaniu UNA. Profesjonalne oprogramowanie UNA spełnia wymagania najbardziej wybrednych twórców portali społecznościowych. Modułowa budowa i elastyczność umożliwia optymalne dostosowanie portalu dla potrzeb użytkownika. Natomiast responsywny układ strony dostosowany jest do urządzeń mobilnych. Natywna aplikacja na iOS i Androida poszerza możliwości dotarcia do szerszego grona użytkowników.

W oprogramowaniu (opcjach) znajdują się takie moduły jak: reklama, forum, blog, wydarzenia, news, zdjęcia, płatności, video, video chat, kanały RSS, wydarzenia, prosty messenger, grupy, osi czasu, zaawansowane ustawienia prywatności, mapa świata członków, sklep, rozbudowana kontrola dostępu i wiele innych.