DALL-E 3: Połączenie Rozmów i Wizualizacji w Jednym Modelu AI

DALL-E 3: Połączenie Rozmów i Wizualizacji w Jednym Modelu AI

OpenAI, znane z wprowadzania innowacji w dziedzinie sztucznej inteligencji, niedawno ogłosiło wydanie DALL-E 3, najnowszej wersji swojego modelu generującego obrazy. Co sprawia, że nowy generator grafiki jest tak wyjątkowy? Oto kilka kluczowych punktów:

  1. Budowa na bazie ChatGPT: W przeciwieństwie do poprzednich wersji, DALL-E 3 został zbudowany na bazie ChatGPT. To oznacza, że model nie tylko generuje obrazy, ale także jest w stanie prowadzić zaawansowane rozmowy i interakcje z użytkownikami.
  2. Ewolucja w generowaniu obrazów: DALL-E 3 nie tylko generuje lepsze obrazy, ale robi to w bardziej zaawansowany sposób. W przeszłości modele generujące obrazy miały trudności z przestrzeganiem instrukcji. Na przykład, jeśli użytkownik chciał umieścić konkretny obiekt w określonej części obrazu, modele często nie były w stanie tego zrealizować. DALL-E 3 zmienia ten scenariusz, oferując bardziej precyzyjne i dokładne generowanie obrazów.
  3. Koniec inżynierii promptów?: OpenAI twierdzi, że nowy generator grafiki może być „gwoździem do trumny” dla inżynierii promptów, co jest jednym z najnowszych trendów w dziedzinie sztucznej inteligencji. Czy to oznacza, że AI będzie eliminować prace związane z AI tak szybko, jak tradycyjne zawody? Czas pokaże.
  4. Dostępność w wersji beta: Dobra wiadomość dla entuzjastów AI – DALL-E 3 jest już dostępny w wersji beta! Co więcej, został udostępniony wraz z abonamentem ChatGPT Plus, co oznacza, że użytkownicy mogą korzystać z zaawansowanych funkcji i możliwości tego modelu.

DALL-E 3

Zdecydowanie DALL-E 3 reprezentuje nową erę w dziedzinie generowania obrazów za pomocą sztucznej inteligencji. Jego zdolność do tworzenia wysokiej jakości obrazów w połączeniu z zaawansowanymi funkcjami rozmów czyni go jednym z najbardziej innowacyjnych narzędzi w dziedzinie AI.

Artykuł został uzupełniony grafikami wygenerowanymi przez najnowszą wersję DALL-E. Na nas zrobiły spore wrażenie.

Dodaj komentarz