ZBOX PRO NVIDIA Jetson

ZBOX PRO NVIDIA Jetson: Przyszłość Edge Computing w Małej Formie

Potrzeba sprzętu zoptymalizowanego pod kątem AI staje się coraz bardziej paląca. ZOTAC TECHNOLOGY, znany producent innowacyjnych rozwiązań komputerowych, odpowiedział na to zapotrzebowanie, prezentując serię ZBOX PRO opartą na platformie NVIDIA Jetson.

ZBOX PRO Jetson: Mała Forma, Wielka Moc

Serie ZBOX PRO są małe, ale pełne mocy. Dzięki modułowi NVIDIA Jetson System-on-Module (SoM), te kompaktowe jednostki AI Edge są zoptymalizowane pod względem efektywności energetycznej, co pozwala na ich działanie 24/7. Są one kosztowo efektywne i idealnie nadają się do różnorodnych zastosowań, od monitoringu i analizy w czasie rzeczywistym po rozwój i wdrażanie aplikacji IoT.

Szybkość i Wydajność

ZBOX PRO oferuje imponującą wydajność, zdolną do przetwarzania do 100 bilionów operacji na sekundę (TOPS) dla potoków wnioskowania AI. Dzięki wsparciu dla wielu czujników i urządzeń, przyspieszają rozwój i wdrażanie aplikacji IoT, czyniąc je idealnym rozwiązaniem dla cyfrowych tablic informacyjnych i innych zastosowań biznesowych.

Wszechstronność w Połączeniach

Mimo kompaktowej budowy, ZBOX PRO Jetson oferuje szeroki zakres opcji łączności, w tym wsparcie dla wysokoprędkościowych interfejsów przemysłowych dla czujników czy innych urządzeń peryferyjnych. Dzięki temu są one niezwykle wszechstronne i mogą być stosowane w różnorodnych środowiskach.

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta: https://www.zotac.com/us/product/mini_pcs/zbox-pro-jetson-nano-embedded-ai-edge-system?l=pl

Dodaj komentarz