Usługi SEO i optymalizacja stron

usługi seo

Usługi SEO

pozycjonowanie stron

Tanie usługi pozycjonowania stron internetowych oraz ich optymalizacji.

Samo posiadanie strony internetowej nie gwarantuje wysokiej sprzedaży produktów i usług. Należy zdawać sobie sprawę, że ponad 98% internautów korzysta z wyszukiwarki Google, aby odszukać interesującą informację, usługę czy też produkt, którymi są zainteresowani. W XXI wieku samo posiadanie strony nie gwarantuje dotarcia do Twojej oferty zainteresowanych osób a tak naprawdę tylko TOP10 daje ci szansę, że z Twoją ofertą zapoznają się potencjalni klienci.

W jaki sposób należy dążyć żeby Twoja strona zaistniała w TOP10?

To proste, zdaj się na pomoc profesjonalnych usług w zakresie pozycjonowania stron.

Usługi pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron internetowych, inaczej SEO (Search Engine Optimization) to szereg działań, które mają doprowadzić do osiągnięcie przez dany serwis/stronę jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwarki internetowej dla konkretnych fraz. Obecnie pozycjonowanie jest najbardziej skuteczną, ale i najtańszą formą dotarcia firmy do potencjalnych klientów.

Nasze działania gwarantują skuteczność i oczekiwany efekt.
Jak pracujemy nad pozycjonowaną stroną?

– Dobieramy słowa kluczowe odpowiednie dla danej działalności – strony.
– Audyt SEO i optymalizacja strony internetowej. Sprawdzamy, co trzeba poprawić na stronie oraz nanosimy poprawki.

– Pracujemy wraz klientem, nad jakością treści
– Cyklicznie monitorujemy, analizujemy i raportujemy efekty.
– Bezpośrednie wsparcie i doradztwo.

Co zrobimy dla Ciebie?

– Dotrzemy do Twoich klientów.

– Poprawimy pozycje Twojej strony w wyszukiwarkach.

– Zwiększymy ruch na Twojej stronie.

Na dzień dzisiejszy widoczność w Internecie jest podstawą dla firm. Co należy zrobić, by za pomocą strony www zyskać nowych klientów? Poza atrakcyjnością wizualną oraz funkcjonalnością istnieje istotne pojęcie „pozycja w wyszukiwarkach”. Wysokie pozycje w wyszukiwarkach przekładają się na większą liczbę odwiedzin. Im wyższa pozycja domeny, tym więcej wejść. Wyszukiwarki generują około 80% ruchu.
Jak wiadomo pozycjonowanie, to najskuteczniejsza metoda promocji stron – podniesienia pozycji w wyszukiwarkach internetowych.

Nie powierzaj pozycjonowania swoich stron internetowych pseudo – pozycjonerom! Profesjonalne firmy oferują pozycjonowanie w ramach stałej, miesięcznej opłaty abonamentowej. Firmy amatorskie oferują tzw. płatność za efekt. Firmy oferujące pozycjonowanie za efekt zarabiają na sukcesach i na porażkach.
Może być tak, że efektów nie będzie albo efekt może być fatalny. W przypadku np. stosowania nielegalnych lub nieuznawanych praktyk, Google może wrzucić Twoją stronę do tzw. sandboxa. To w praktyce oznacza drastyczne obniżenie pozycji w wyszukiwarkach bądź całkowite usunięcie jej z indeksu (filtr i ban).

Dlaczego my?

– Brak długoterminowych umów! Jesteśmy pewni swoich umiejętności i mamy świadomość, że współpraca z nami będzie opłacalna, dlatego wiązanie Państwa długoterminowymi umowami jest zbędne. Proponujemy umowę na czas nieokreślony.
– Bezpłatna wycena usługi pozycjonowania.
– Pozycjonujemy bezpiecznie, nie stosujemy działań niezgodnych z regulaminem wyszukiwarek.
– Profesjonalne podejście do każdego projektu.
– Skutecznie walczymy o jak najlepsze pozycje i jak największy ruch na stronach naszych klientów.
– Optymalizujemy stronę na najwyższym poziomie i pomagamy w przystosowaniu jej do rygorystycznych wymagań wyszukiwarek internetowych.
– Właściwie dobrane słowa kluczowe. Wybranie najbardziej efektywnych fraz to podstawa pozycjonowania.

Korzyści płynące z usług SEO:

– Zwiększenie ruchu na stronie ze względu na znacznie wyższe pozycje.
– Stały i nieprzerwany wzrost sprzedaży.
– Rozpoznawalność marki i prestiż. Wysokie pozycje na wybrane słowa kluczowe to prestiż – niewiele firm udaje się dotrzeć do TOP3. Wysokie pozycje na istotne frazy związane z branżą sprawiają, że rośnie rozpoznawalność marki.
– Zysk. Większy ruch oznacza wzrost sprzedaży, a to oznacza większy zysk.

Należy pamiętać, iż pozycjonowanie to proces długotrwały i najlepsze rezultaty widoczne będą dopiero po dłuższym czasie. Trwa to miesiącami i to niezależnie od tego, kto pozycjonowanie wykonuje. Pozycjonowanie musi być wykonywane w sposób ciągły.
Wiele firm, które zajmują się pozycjonowaniem stron kusi swoich klientów chwytliwymi hasłami np. szybki efekt pozycjonowania, dajemy gwarancję TOP10 itp. Dobry pozycjoner nigdy nie da gwarancji. Może tylko zagwarantować sumienne dążenie do celu. Nie może dać gwarancji, gdyż Google cały czas modyfikuje algorytmy i nie można przewidzieć działań konkurencji.

Usługi SEO są najbardziej efektywnym i rentownym sposobem na pozyskanie ruchu w sieci. Zapraszamy do korzystania z naszej oferty. Siedziba naszej firmy jest we Wrocławiu, ale chętnie wykonujemy usługi pozycjonerskie na terenie całego kraju.


Zgłoś się do nas po darmową wycenę usługi pozycjonowania, wystarczy podać nazwę strony oraz krótki opis, czego od nas oczekujesz. Do kontaktu użyj formularza znajdującego się na stronie głównej lub napisz do nas na e-mail info@brainhome.pl.


Najnowsze informacje z dziedziny pozycjonowania znajdziesz  dziale News